Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20230926105726 1

Dla Ciebie śpiewałem… – Stok Lacki – 16.09.2023

 

„Dla Ciebie śpiewałem…” to nostalgiczna podróż ku wspomnieniom. Pełna wzruszeń i szczerego uśmiechu. Na scenie Teatru spotkają się: Jan jubilat – tenor wszechczasów, Martha Eggerth – największa miłość Kiepury, Hanka Ordonówna – legenda polskiej sceny, Eugeniusz Bodo – najbardziej popularny i uwielbiany aktor dwudziestolecia międzywojennego.
”Życzylibyśmy sobie aby każda sobota upływała w tak znakomitej atmosferze …..” powiedział Sławomir Jagiełło – Zastępca Wójta Gmina Siedlce.
16 września widowisko muzyczne Dla Ciebie Śpiewałem… gościło w miejscowości Stok Lacki. Był to kolejny przystanek jubileuszowej trasy z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Bardzo dziękujemy Pani Marszałek Janina Ewa Orzełowska za możliwość wystąpienia Teatru na terenie naszej Gminy.
W szczególności podziękowania kierujemy dla dyrekcji Iwona Wujastyk i Marcin Marciniuk, aktorów, realizatorów, muzyków, techników, pani Reżyser Beata Reda – Dobber, pani Małgorzata Maj ( za koordynację i miłą współpracę).
Podziękowania dla:
Adam Struzik
Janina Ewa Orzełowska
Mazowsze serce Polski
Urzad Marszalkowski Wojewodztwa Mazowieckiego
Video: Michał Kamiński – Sztuka Kreacji
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z urodzinowego spotkania.
Cieszymy się, że przybyli państwo na to widowisko było to z pewnością jedno z ważniejszych i najpiękniejszych wydarzeń w kalendarzu imprez GOK.
powrót do aktualności