Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
logo gck

Festiwal Disco Mazovia Wydarzeniem Kulturalnym 2012 w Regionie

Miło nam poinformować, że głosami internautów, impreza zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s Chodowie wspólnie ze Stowarzyszeniem Tradycja – Rozwój – Pryszłość zwyciężyła w Plebiscycie na „Wydarzenie Kulturalne Roku 2012 w Regionie”, organizowanym przez Katolickie Radio Podlasie. 

* DISCO MAZOVIA 2012 – II Ogólnopolski Festiwal Disco Polo w Mościbrodach*

Zgodnie z regulaminem plebiscytu, system elektroniczny pozwalał na oddanie 1 głosu przez 1 osobę w ciągu jednej doby z jednego IP komputera, dlatego nagroda ta jest dla nas tym bardziej cenna.

Serdecznie dziękujemy za Wasze głosy.

 

Poniżej relacja z gali wręczenia nagród na portalu Podlasie24.

http://www.podlasie24.pl/wiadomosci/z-regionu/laureaci-plebiscytu-top-regionu-2012-cd80.html

 

Wywiad radiowy z dyrektorem GOK. O Disco Mazovia oraz innych imprezach kulturalnych w 2012.

http://podlasie24.pl/wiadomosci/siedlce/disco-mazovia–najlepsza-impreza-kulturalna-2012-r.-cd92.html

 

 

Do walki o laury w innym plebiscycie nominowano naszą inną imprezę:

I Ogólnopolski Festiwal Improwizacji Jazzowej Jazz na Wsi. Chodów n/Liwcem 16-19 października 2012.

Szczegóły pod poniższym linkiem. Pozycja nr 20 na liście.

http://www.kulturasiedlecka.pl/branch,glowna,article,994,kulturalne_wydarzenie_roku_2012.html

Tu jednak głosowanie odbywa się za pomocą płatnych smsów (1 sms = 1,23zł = np. bochenek chleba), a regulamin zezwala na wysyłanie nielimitowanych ilości z pojedynczego numeru (!). Oznacza to, że wygraną można po prostu kupić, a Twój głos będzie mniej ważny od kogoś, kto ma więcej kasy lub interes w głosowaniu na konkretną imprezę.

Wobec powyższego APELUJEMY o rozwagę do wszystkich chcących oddać na nas głos, czy nie lepiej przeznaczyć 1,23zł bądź  wielokrrotność na jakiś cel charytatywny (np. WOŚP, Caritas, itp.)? Nam wygrana w takim plebiscycie nie przyniosłaby żadnej satysfakcji, a dzięki złotówkom spożytkowanym w zaproponowany przez nas sposób, być może jakiś bezdomny otrzyma miskę ciepłej zupy. 

Z góry dziękujemy w imieniu wszystkich potrzebujących.

powrót do aktualności