Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20140802095927 DiscoMazovia small

DISCO MAZOVIA 2014 – IV Ogólnopolski Festiwal Disco Polo – Fotorelacja

 

 

 

 

 

 

IV Ogólnopolski Festiwal Disco Polo – Disco Mazovia 2014

Mościbrody k. Siedlec, 15 sierpnia, piątek.

 

g.13.00 – start

g.14.00 – support: Skay’s

g.16.00 – konkurs (lista alfabetyczna, kolejność ustalona zostanie w drodze losowania):

Ada Yushi

Antoś Szprycha

Chicos

Cover

Forti

Freestyle

Fortex

Heidfeld

Jesika

Joker

Jurad

Justyna i Piotr

Mega Star

Ola Wróbel

Spike

Start

Two Boys

Sylwia i Tomek

Veegas

Verdis

 

g.20.30 – support: Select (Grand Prix “Debiuty – Młoda Scena Disco” – Disco Mazovia 2013)

 

g.21.00 – koncerty gwiazd:

 

Classic 

Sumptuastic

/ogłoszenie werdyktu, wręczenie nagród/

Focus

Cliver

Bilety: 15zł. Dzieci do lat 7 – wstęp wolny. 

 

To już IV edycja jednego z największych festiwali muzyki tanecznej w Polsce. W ubiegłym roku impreza przyciągnęła blisko dziesięciotysięczną publiczność, która przybyła nawet  

z odległych zakątków kraju oddalonych o kilkaset kilometrów. Na jednej scenie wystąpi
26 zespołów, co oznacza łącznie około 100 artystów! Wszystkie występujące zespoły mają  rozpoznawalną markę, poprzez wylansowane przeboje, klipy tv i wydawnictwa płytowe
na swoim koncie. Atrakcją wizualną będą niewątpliwie piękne tancerki oraz formacje wysportowanych tancerzy, nieodłącznie towarzyszące takim występom. Festiwal połączony będzie z konkursem, mającym odkryć nowe talenty i wyłonić wschodzące gwiazdy, prezentując przy okazji najnowsze trendy gatunku. Piątek 15 sierpnia to dzień świąteczny, więc start przewidziano już od g.13.00. Zabawę rozpocznie zespół Skay’s, który rozgrzeje publiczność przed popołudniowym konkursem premier i debiutów. Każdy z zespołów konkursowych wykona po 4 utwory. Podczas festiwalu rejestrowane będą profesjonalne teledyski z udziałem publiki, dlatego warto być od samego początku, tym bardziej, że jedną
z nagród jest właśnie nagroda publiczności. Podczas obrad jury odbędą się koncerty gwiazd. Wystąpią m.in.: jeden z głównych prekursorów nurtu, kultowy zespół CLASSIC (po raz pierwszy na naszych terenach), FOCUS, SUMPTUASTIC, CLIVER, i wielu innych, zatem dobra zabawa gwarantowana. Festiwal to nie tylko koncerty. Jak co roku będzie on miał charakter pikniku rodzinnego. Odbywa się on na terenie malowniczo położonego pleneru wokół Dworu w Mościbrodach, w sąsiedztwie pięknej przyrody, zbiorników wodnych i stadniny koni. Przewidziane są atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Będzie też coś dla miłośników tradycyjnej kuchni polskiej. Mazowiecka Micha Szlachecka to znak firmowy Restauracji Dworskiej.

Bilety w niezmiennej od lat cenie 15 zł będą do nabycia na miejscu. Co bardziej dociekliwi na pewno zauważą i skalkulują, że przy 26 zespołach, koszt obejrzenia występu jednego zespołu wychodzi zaledwie po 57 groszy, więc kwota ta prezentuje się naprawdę symbolicznie, tym bardziej, że wystąpią największe gwiazdy muzyki tanecznej.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Na Rzecz Podtrzymania Tożsamości Kulturowej
Oraz Rozwoju Regionu Mazowsza i Podlasia „Tradycja – Rozwój – Przyszłość”
oraz Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie.

 

 

TV WSCHÓD – Gosciem Jarosława skrobeckiego był Krzysztof Chromiński – Dyrektor Gminnego Osrodka Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie 

 

 

 

 

powrót do aktualności