Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20130805050541 Disco Mazovia 2013 plakat aktualny cpr

DISCO MAZOVIA 2013 – RELACJA

Gorące Relacje z Festiwalu

Super Express 24Tv:

http://se24.se.pl/rozrywka/disco-mazovia-b-qll-jestesmy-pod-wrazeniem-tego-fe,3090/

http://se24.se.pl/rozrywka/disco-mazovia-konjo-taka-muzyka-jest-lepsza-od-jog,3093/

http://se24.se.pl/rozrywka/disco-mazovia-pudzian-band-nasz-narod-lubi-prosta-,3091/

http://se24.se.pl/rozrywka/disco-mazovia-fenix-new-magia-tej-muzyki-tkwi-w-pr,3094/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 – Relacja z Disco Mazovia 2013

 

PROTOKÓŁ  Z  OBRAD  JURY III OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU DISCO POLO

DISCO MAZOVIA 2013 w Mościbrodach

KONKURS DEBIUTÓW – „MŁODA SCENA DISCO” – 14.08.2013


Jury w składzie:

z ramienia organizatorów:

Krzysztof Chromiński –  Przewodniczący,  dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie, muzyk, kompozytor, instrumentalista, inżynier dźwięku, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Akademii Muzycznej w Katowicach, pomysłodawca Festiwalu

Małgorzata Borkowska – Prezes Stowarzyszenia Tradycja – Rozwój – Przyszłość

JORRGUS – przedstawiciel branży disco, jedna z gwiazd tegorocznej edycji  Festiwalu

Adriana Piątek – stacja TVN

Jarosław Kurzawa – Portal Podlasie 24, Katolickie Radio Podlasie

Robert Szymański – TV Siedlce

Wojciech Zarzycki – Dyrektor Zarządzający Firmą Dworskie Smaki i Dwór Mościbrody

 

przyznało następujące wyróżnienia i nagrody :

 

Wyróżnienia specjalne:

SOLVER

VENDETTA

RAFTA

EXELENT

LIMITH

WISZU

KALIMERO

STAR DANCE

DISCO MISIAK

 

Nagroda sponosorów:   BEAT BOYS

Nagroda za najlepszą choreografię: EXELENT

Nagroda Mediów & Dziennikarzy:  JOKER

III Nagroda : FENIX NEW

II Nagroda : SHYMI

I Nagroda : MIKAYLA

GRAND PRIX:  SELECT

 

Nagrodę Publiczności zdobył: KALIMERO

 

PROTOKÓŁ  Z  OBRAD  JURY III OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU DISCO POLO

DISCO MAZOVIA 2013 w Mościbrodach 

KONKURS „HITY & PREMIERY” – 15.08.2013

 

Jury w składzie :

 

Krzysztof Chromiński –  –  Przewodniczący,  dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie, muzyk, kompozytor, instrumentalista, inżynier dźwięku, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Akademii Muzycznej w Katowicach, pomysłodawca Festiwalu

Małgorzata Borkowska – Prezes Stowarzyszenia Tradycja – Rozwój – Przyszłość

 

Wojciech Zarzycki – Dyrektor Zarządzający  Firmą Dworskie Smaki i Dwór Mościbrody

JORRGUS – przedstawiciel branży disco, jedna z gwiazd tegorocznej III edycji Festiwalu Disco Mazovia 2013

Tomasz Markiewicz – Tygodnik Siedlecki, dziennikarz, prezenter, publicysta, autor książek, autor tekstów piosenek, wokalista

Robert Szymański – TV Siedlce

Jarosław Kurzawa – Portal Podlasie 24, Katolickie Radio Podlasie

Marek Chojnowski – DiscoPortal

 

postanowiło przyznać następujące wyróżnienia i nagrody :

 

Wyróżnienia specjalne:  

 MEGA DANCE

COVER

 

Nagroda sponsorów: ETNA

Nagroda za najlepszą choreografię: SKALARS

Nagroda Mediów & Dziennikarzy: MAGDA NIEWIŃSKA

III Nagroda: SKALARS

II Nagroda: VIZZA

I Nagroda: LA TIJA

GRAND PRIX: B-QLL

Nagroda Posła na Sejm RP Krzysztofa Wawrzyńca Borkowskiego : VIZZA

 

Nagroda specjalna – Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego

za całokształt pracy artystycznej otrzymał: TARZAN BOY

 

Nagroda Publiczności: VIZZA

 

Zgodnie z oczekiwaniami, znów pobity został rekord frekwencji.

Fotorelacja i podsumowanie już wkrótce na naszej stronie.

 

Tymczasem, zapraszamy do obejrzenia relacji na portalu Podlasie24:

http://www.podlasie24.pl/wiadomosci/siedlce/fotoreportaz-z-disco-mazovia-2013-f5af.html

 

III Ogólnopolski Festiwal Disco Polo

Disco Mazovia 2013

Mościbrody, 14-15 sierpnia

To już III edycja festiwalu, który w ubiegłym roku przyciągnął ponad ośmiotysięczną publiczność! Niektórzy przyjechali nawet z odległych zakątków Polski. Jak będzie tego lata? Liczba wykonawców zwiększyła się o 1/3, w związku z czym imprezę rozszerzono o dodatkowy dzień. Na jednej scenie wystąpi aż 46 utytułowanych zespołów, co oznacza łącznie ponad 150 artystów! To stawia festiwal w Mościbrodach w ścisłej czołówce, obok największych tego typu w kraju. Tego wydarzenia z pewnością nie można przegapić. Każdy z występujących zespołów ma rozpoznawalną markę, poprzez wylansowane przeboje, klipy tv i wydawnictwa płytowe na swoim koncie. Niewątpliwą atrakcją wizualną są też piękne tancerki oraz formacje wysportowanych tancerzy, nieodłącznie towarzyszące takim występom. Festiwal połączony będzie z konkursem, mającym odkryć nowe talenty, wyłonić wschodzące gwiazdy, prezentując przy okazji najnowsze trendy gatunku. Jak co roku, obok młodych lwów wystąpią też oczywiście sławy gatunku. 14 sierpnia w środę, już od g.17.00 wystartuje konkurs debiutów pod hasłem „Młoda Scena Disco”. Tego dnia o laury powalczy 26 zespołów, a wieczór dodatkowo zwieńczą koncerty gwiazd: MAXEL

To już III edycja festiwalu, który w ubiegłym roku przyciągnął ponad ośmiotysięczną publiczność! Niektórzy przyjechali nawet z odległych zakątków Polski. Jak będzie tego lata? Liczba wykonawców zwiększyła się o 1/3, w związku z czym imprezę rozszerzono o dodatkowy dzień. Na jednej scenie wystąpi aż 46 utytułowanych zespołów, co oznacza łącznie ponad 150 artystów! To stawia festiwal w Mościbrodach w ścisłej czołówce, obok największych tego typu w kraju. Tego wydarzenia z pewnością nie można przegapić. Każdy z występujących zespołów ma rozpoznawalną markę, poprzez wylansowane przeboje, klipy tv i wydawnictwa płytowe na swoim koncie. Niewątpliwą atrakcją wizualną są też piękne tancerki oraz formacje wysportowanych tancerzy, nieodłącznie towarzyszące takim występom. Festiwal połączony będzie z konkursem, mającym odkryć nowe talenty, wyłonić wschodzące gwiazdy, prezentując przy okazji najnowsze trendy gatunku. Jak co roku, obok młodych lwów wystąpią też oczywiście sławy gatunku. 14 sierpnia w środę, już od g.17.00 wystartuje konkurs debiutów pod hasłem „Młoda Scena Disco”. Tego dnia o laury powalczy 26 zespołów, a wieczór dodatkowo zwieńczą koncerty gwiazd: MAXEL

To już III edycja festiwalu, który w ubiegłym roku przyciągnął ponad ośmiotysięczną publiczność! Niektórzy przyjechali nawet z odległych zakątków Polski. Jak będzie tego lata? Liczba wykonawców zwiększyła się o 1/3, w związku z czym imprezę rozszerzono o dodatkowy dzień. Na jednej scenie wystąpi aż 46 utytułowanych zespołów, co oznacza łącznie ponad 150 artystów! To stawia festiwal w Mościbrodach w ścisłej czołówce, obok największych tego typu w kraju. Tego wydarzenia z pewnością nie można przegapić. Każdy z występujących zespołów ma rozpoznawalną markę, poprzez wylansowane przeboje, klipy tv i wydawnictwa płytowe na swoim koncie. Niewątpliwą atrakcją wizualną są też piękne tancerki oraz formacje wysportowanych tancerzy, nieodłącznie towarzyszące takim występom. Festiwal połączony będzie z konkursem, mającym odkryć nowe talenty, wyłonić wschodzące gwiazdy, prezentując przy okazji najnowsze trendy gatunku. Jak co roku, obok młodych lwów wystąpią też oczywiście sławy gatunku. 14 sierpnia w środę, już od g.17.00 wystartuje konkurs debiutów pod hasłem „Młoda Scena Disco”. Tego dnia o laury powalczy 26 zespołów, a wieczór dodatkowo zwieńczą koncerty gwiazd: MAXEL

To już III edycja festiwalu, który w ubiegłym roku przyciągnął ponad ośmiotysięczną publiczność! Niektórzy przyjechali nawet z odległych zakątków Polski. Jak będzie tego lata? Liczba wykonawców zwiększyła się o 1/3, w związku z czym imprezę rozszerzono o dodatkowy dzień. Na jednej scenie wystąpi aż 46 utytułowanych zespołów, co oznacza łącznie ponad 150 artystów! To stawia festiwal w Mościbrodach w ścisłej czołówce, obok największych tego typu w kraju. Tego wydarzenia z pewnością nie można przegapić. Każdy z występujących zespołów ma rozpoznawalną markę, poprzez wylansowane przeboje, klipy tv i wydawnictwa płytowe na swoim koncie. Niewątpliwą atrakcją wizualną są też piękne tancerki oraz formacje wysportowanych tancerzy, nieodłącznie towarzyszące takim występom. Festiwal połączony będzie z konkursem, mającym odkryć nowe talenty, wyłonić wschodzące gwiazdy, prezentując przy okazji najnowsze trendy gatunku. Jak co roku, obok młodych lwów wystąpią też oczywiście sławy gatunku. 14 sierpnia w środę, już od g.17.00 wystartuje konkurs debiutów pod hasłem „Młoda Scena Disco”. Tego dnia o laury powalczy 26 zespołów, a wieczór dodatkowo zwieńczą koncerty gwiazd: MAXEL oraz bijący ostatnio rekordy popularności Bracia FIGO FAGOT.

Czwartek 15 sierpnia to dzień świąteczny, więc start przewidziano już od g.13.00. Popołudniu odbędzie się konkurs premier i największych przebojów w wykonaniu znanych i utytułowanych zespołów, co świadczy o prestiżu tego konkursu, którego poziom co roku sukcesywnie wzrasta. Każdy z zespołów konkursowych wykona po 4 utwory, z czego 1 zostanie powtórzony dla potrzeb telewizji. Podczas imprezy rejestrowane będą bowiem profesjonalne teledyski, również z udziałem publiki, dlatego warto być od samego początku, tym bardziej, że jedną z nagród jest właśnie nagroda publiczności. Podczas obrad jury odbędą się koncerty gwiazd. Wystąpią m.in.: JORRGUS, BOBI, EFFECT, PUDZIAN BAND, TARZAN BOY, i wielu innych. Dobra zabawa gwarantowana. Czy znów pobita zostanie frekwencja z poprzedniego roku? Patrząc na imponujący program jest to wielce prawdopodobne. Pamiętajmy też, że festiwal to nie tylko same koncerty.

Impreza organizowana jest w formie pikniku rodzinnego na terenie malowniczo położonego pleneru wokół Dworu w Mościbrodach, w sąsiedztwie pięknej przyrody, zbiorników wodnych i stadniny koni. Przewidziano mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Będzie też coś dla miłośników tradycyjnej kuchni

powrót do aktualności