Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20230209115248 2

Choinka w Zespole Oświatowym w Żelkowie Kolonii – 7.02.2023

W Zespole Oświatowym w Żelkowie 7 lutego odbyła się noworoczna zabawa choinkowa. Tego dnia uczniom towarzyszyło wiele wrażeń i emocji.
Innowacyjność i oryginalność postaci, za które przebrali się uczniowie była niesamowita. Pojawili się nie tylko super bohaterowie znanych kreskówek, ale także policjanci, strażacy, księżniczki, kowboje z Dzikiego Zachodu, ale także pojawiła się popularna ostatnio Wednesday. Najmłodsi jako pierwsi
rozgrzewali parkiet świetnie się bawiąc i uczestnicząc we wspaniałych zabawach proponowanych przez animatorów. Wszyscy bawili się rewelacyjnie, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia, ale to oznaka tego, że bal jest po prostu bardzo udany. Do szkoły zawitał ulubieniec dzieci św. Mikołaj, z którym można było sobie zrobić zdjęcie.
W wydarzeniu wziął udział wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski, który wręczył dzieciom słodkie upominki.
Zabawa choinkowa należała do bardzo udanych, radość i uśmiech, które malowały twarze dzieci to najlepsze podsumowanie tego udanego balu.
Organizatorami byli Wójt Gminy Siedlce Henryk Brodowski, Zespół Oświatowy w Żelkowie i Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie

powrót do aktualności