Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20230125115923 dsc02454

Choinka w Zespole Oświatowym w Pruszynie – 21.01.2023

Choinka w Pruszynie

W Zespole Oświatowym w Pruszynie 21 stycznia odbyła się noworoczna zabawa choinkowa. Na terenie naszej gminy to już czwarta udana impreza dla dzieci. Sala wypełniona była przeróżnymi postaciami z bajek, dzieci przygotowały się na bal wzorowo, co dodawało magicznej atmosfery w sobotnie popołudnie. Najmłodsi świetnie się bawili uczestnicząc we wspaniałych zabawach proponowanych przez animatorów. Tego dnia poza wspaniałą zabawą uczniowie przygotowali dla swoich dziadków pięknie występy i wręczyli bliskim drobne upominki.

Dodatkową atrakcją dnia dla wszystkich miłośników choinkowej zabawy był św. Mikołaj. Każde dziecko zostało obdarowane słodką paczką od wójta gminy Siedlce Henryka Brodowskiego.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały sale. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości uczniom, a to było głównym celem tego balu.

 

Organizatorami byli Wójt Gminy Siedlce Henryk Brodowski, Zespół Oświatowy w Pruszynie i Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie.

powrót do aktualności