Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20230209110021 6

Choinka w Zespole Oświatowym w Golicach – 31.01.2023

Odbyła się kolejna wspólna zabawa w Zespole Oświatowym w Golicach. Na zabawie choinkowej nie zabrakło przeróżnych pomysłów na przebrania, dzieci po raz kolejny zaskoczyły swoją oryginalnością i pomysłowością, co wprawiło wszystkich w jeszcze większy karnawałowy nastrój. Bal od wczesnych godzin popołudniowych rozpoczęli najmłodsi uczniowie placówki, później parkiet przejęli uczniowe najstarszych klas i to oni zakończyli dyskotekę w wyśmienitych humorach, co by oznaczało, że kolejna choinka należy do bardzo udanych.
Oczywiście nie zabrakło cudownych animatorów, którzy rozkręcili atmosferę i zachęcali do wspólnej zabawy, dzięki nim młodsi i starsi wspólnie się integrowali.
Szkołę odwiedził również święty Mikołaj zachęcając wszystkich do wspólnych zdjęć.
Na koniec już tradycyjnym akcentem w gminie Siedlce, były wręczone upominki wszystkim dzieciom obecnym w wydarzeniu.
Organizatorami byli Wójt Gminy Siedlce Henryk Brodowski, Zespół Oświatowy w Golicach  i Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie

powrót do aktualności