Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20240204073847 dsc02257

Choinka w Gminnym Żłobku w Chodowie – 26.01.2024

26 stycznia w Żłobku Gminny w Chodowie odbyła się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta.
Uroczystość swoją obecnością zaszczycili:
Pani sekretarz Dorota Dmowska-Paczuska, pani skarbnik Barbara Rybaczewska, pani radna Elżbieta Wojtyra, pani sołtys Ewa Osiadala, pan Jacek Kuźniarski – z- ca dyrektora WORD w Siedlcach, Pani Iza Kuniewicz – dyrektor Centrum Kultury w Siedlcach z/s w Ostrówku oraz rodzice i dziadkowie.
Pani dyrektor Małgorzta Bednarczuk przywitała przybyłych gości oraz złożyła piękne życzenia.
Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich wspaniały program artystyczny. W trakcie uroczystości dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy występujące na scenie. W pięknie udekorowanej Sali przez panie pracujące w żłobku dzieci składały swoim dziadkom życzenia. Na zakończenie nagrodzili dzieci wielkimi brawami.
Następnie pan Sekretarz Dorota Dmowska-Paczuska dziękując za tak liczną obecność wyraziła słowa uznania i podkreśliła ważność wśród nas osób starszych. Podkreśliła jacy ważni są dziadkowie i jaką rolę odgrywają w wychowaniu dzieci, podziękowała za nieopisane i bezcenne dobro, jakie otrzymujemy na co dzień od szanownych Seniorów. Podziękowała również organizatorom za kultywowanie wieloletniej tradycji obchodzenia Święta Babć i Dziadków
Głos zabrał również pan Jacek Kuźniarski z-ca dyrektora WORD Siedlce który przekazał dzieciom prezenty i w ciepłych słowach w ciepłych słowach podziękował dzieciom, pogratulował dziadkom wspaniałych wnucząt. Życzył Seniorom wielu szczęśliwych lat w zdrowiu i pogodzie ducha.
Pan radna Elżbieta Wojtyra również złożyła dziadkom piękne życzenia, dziękując wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło oraz przekazała artystom batony .
Następnie panie z żłobka wręczył upominki zaproszonym gościom i zaprosiły babcie i dziadków na poczęstunek w przygotowaniu którego pomogli rodzice dzieci.
Kolejnym punktem programu był wizyta święta Mikołaja, który wręczył dzieciom prezenty.
Pragniemy gorąco podziękować wszystkim zaangażowanym w stworzenie tak pięknego wydarzenia: Dyrekcji żłobka pani Małgorzata Benarczuk , nauczycielom, rodzicom, dzieciom , oraz wszystkim którzy zaangażowali się i wsparli to spotkanie.
Uroczystość przygotowana przez nauczycieli, rodziców i dyrekcję szkoły stała się piękną chwilą, gdzie wspólnie z Babciami i Dziadkami spędzaliśmy czas.

powrót do aktualności