Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20240115023604 1

Choinka noworoczna w Zespole Oświatowym w Pruszynie – 6.01.24

Choinki noworoczne dla dzieci z terenu gminy Siedlce są  wydarzeniem , które na  stałe wpisały się do kalendarza imprez organizowanych przez GCK. Są jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń dla najmłodszych mieszkańców Gminy Siedlce.

 

Choinki w szkołach Gminy Siedlce rozpoczęły się 6 stycznia.

 

Pierwsza zabawa choinkowa odbyła się w Zespole Oświatowym w Pruszynie.

 

Podczas wydarzenia Pani Dyrektor szkoły  Iwona Chacińska powitała wszystkich uczestników i dokonała uroczystego otwarcia balu choinkowego.

 

Naszym małym gościom towarzyszyli rodzice i ich rodzeństwo. Było nas tak wiele – tym bardziej jesteśmy szczęśliwi, że tak chętnie przychodzicie na tę coroczną zabawę z nami.

 

Animatorzy rozkręcili imprezę od początku, na której i młodsi, i starsi mogli się zintegrować, były gry, konkursy, bańki mydlane, a nawet tańce w śniegu – wszystko w rytm skocznej muzyki, która porywała nie tylko dzieci, ale również nauczycieli, i rodziców. WOW!

 

Jak co roku, nie zabrakło również słodkich upominków od pana Henryka Brodowskiego- Wójta Gminy Siedlce, które wręczał dzieciom wraz z panią Dorotą Dmowską- Paczuską – Sekretarz Gminy Siedlce i panią Izabelą Kuniewicz-Dyrektor GCK w Siedlcach z/s w Ostrówku. W wydarzeniu wziął również udział pan Sławomir Jagiełło-Zastępca Wójta Gminy Siedlce.

 

 Dziękujemy pani dyrektor Iwonie Chacińskiej za  stworzenie radosnej, rodzinnej atmosfery ,  niezastąpionych nauczycielom i rodzicom za przygotowanie pięknej dekoracji i pomoc przy organizacji zabawy choinkowej.

 

Organizatorami choinki był Wójt Gminy Siedlce Henryk Brodowski, Zespół Oświatowy im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Pruszynie, Gminne Centrum Kultury w Siedlcach z/s w Ostrówku, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

O dopisujących dzieciom humorach i ogromnym zaangażowaniu niech świadczy fotorelacja.

 

 

 
powrót do aktualności