Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20240115024116 2 2

Choinka noworoczna w Białkach

Karnawał to czas zabawy, tańców, animacji -na ten czas rozrywki i radości z utęsknieniem czekały dzieci z Białk i okolic. Świetną ku temu okazję stanowiła zabawa choinkowa dla dzieci, która miała miejsce w ubiegłą sobotę w Zespole Oświatowo – Wychowawczym w Białkach.

 

Atrakcje i zabawy prezentowali i prowadzili profesjonalni animatorzy. Przeważały zabawy ruchowe i konkursy. Oczywiście najbardziej oczekiwaną postacią był Św. Mikołaj, który pojawił się z workiem prezentów, które już po chwili znalazły się w rękach dzieci. Wójt Gminy Siedlce Henryk Brodowski wraz z panią sekretarz Dorota Dmowska Paczuska,  dyrektorem szkoły Krzysztofem Borkowskim i dyrektor GCK Iza Kuniewicz  pomagali św. Mikołajowi rozdawać zgromadzonym dzieciom słodkie upominki.

 

Dzięki zaangażowaniu dyrekcji, nauczycieli, rodziców i pracowników GCK  impreza była przygotowana profesjonalnie i przebiegała bezpiecznie w miłej atmosferze. Dziękujemy wszystkim za przybycie, zaangażowanie i wspólną zabawę.  
powrót do aktualności