Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20120208123900 IMGP4649

Choinka dla dzieci w Ujrzanowie 05.02.2012r.

Niedzielne popołudnie 05 lutego 2012 roku przywitało mieszkańców Gminy Siedlce dużym mrozem, ale to nie przeszkodziło Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie wraz z Radą Sołecką w Ujrzanowie w przygotowaniu choinki dla dzieci. Impreza była bardzo udana . Był poczestunek, były konkursy, zabawawy z nagrodami przy muzyce zapewnionej przez agencję artystyczną DJ Wodzirej MIchał& Piotrek z Siedlec. Duże słowa podziękowania należą się pani Sołtys Ewie Zielińskiej oraz Radnemu Ludwikowi Kamińskiemu za pomoc przy organizacji choinki.  Pomimo dużego mrozu do ciepłej świetlicy w Ujrzanowie przybył oczekiwany Mikołaj z wielkimi workami pełnych prezentów dla dzieci. Po wspólnej zabawie dzieci z Ujrzanowa pożegnały Mikołaja , a ten wyruszył do ostatniej świetlicy w Nowym Opolu gdzie jest oczekiwany  przez dzieci w sobotę 11 lutego.

powrót do aktualności