Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20120111123619 MIKOLAJaa

Choinka dla dzieci w Stoku Lackim

W dniu 07 stycznia 2012r. w sobotnie popołudnie świetlica w Stoku Lackim rozbrzmiewała muzyką i dobrą zabawą. Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie wraz z Radą Sołecką wsi Stok Lacki zorganizował Choinkę dla dzieci. Wielkie podziękowania za pomoc przy organizacji tej imprezy należą się Radnemu Gminy Siedlce  Panu Dariuszowi Stopie oraz opiekunowi świetlicy Pani Bogusławie Gorzale.  W trakcie imprezy odbyło się wiele konkursów dla dzieci i dla dorosłych oraz konkursy rodzinne. Oprawę muzyczną zapewnił GOK. Dla stęsknionych oczekiwaniem dzieci przybył Mikołaj , który przywiózł worki pełne prezentów. Zabawa była bardzo udana, a Mikołaj wyruszył w swoją podróż po gminie Siedlce . Oczekujcie  Mikołaja 14 stycznia (sobota) w Pruszynie o godz.15.00 oraz 15 stycznia (niedziela) o godz 15.00 w Żaboklikach.

 

 

      

powrót do aktualności