Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20120118120744 IMGP3289

Choinka dla dzieci w Pruszynie 14.01.2012r.

W sobotę  14 stycznia 2012r o godz.15.00 w remizo-świetlicy w Pruszynie odbyła się kolejna choinka da dzieci. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu sołtysa wsi Pruszyn Pana Tadeusza Lunka wraz z małżonką Wiesławą, Radnej Gminy Siedlce Pani Zofii Guzek ,Radzie Sołeckiej wsi Pruszyn, sponsorom i współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie można było zorganizować bardzo udaną zabawę dla dzieci. W trakcie trwania choinki odbyło się wiele konkursów, gier, zabaw dla dzeci i tych najmłodszych  i tych starszych, jak i również dla rodziców. BYł poczęstunek dla dzieci w postaci  duzego stołu pełnego łakoci i słodyczy. Oprawę muzyczną zapewnił GOK. Dla najmłodszych przybył MIkołaj , który przywiózł ogromny worek pełny prezentów. Zabawa była bardzo udana. Pożegnany przez dzieci MIkołaj wyruszył w dalszą wędrówkę po Gminie Siedlce.

powrót do aktualności