Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20120125123549 IMGP3797

Choinka dla dzieci w Grubalach

21 stycznia 2012 roku o godzinie 15 w świetlicy w Grubalach odbyłą się choinka dla dzieci. Impreza powstałą przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie oraz Rady Sołeckiej w Grubalach. Podczas zabawy prowadzonej przez agencję artystyczną DJ Wodzirej Michał i Piotek  dzieci bawiły się doskonale przy znanych hitach muzycznych. Było wiele konkursów z nagrodami, był poczęstunek dla najmłodszych i oczywiscie przybył  wędrujący po Gminie Siedlce Mikołaj, który przywiózł worek pełen prezentów. Po zabawie z MIkołajem  dzieci pozegnały  oczekiwanego gościa, który wyruszył w dalszą wędrówkę po goscinnej Gminie Siedlce. 

 

                                  

powrót do aktualności