Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20110721012504 IMG 0253

Biwak w GOK Chodów

W dniach 11, 12, 13 lipca 2011 r. na terenie Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie odbył się biwak dla dzieci i młodzieży z gminy Siedlce.

          Dzieci i młodzież, która nie wyjechała na kolonie licznie przybyła do siedziby GOK by aktywnie spędzić choć kilka dni tegorocznych wakacji.

         Pierwszy dzień biwaku uczestnicy spędzili w sportowych nastrojach na boisku w Chodowie gdzie bawili się w różnego rodzaju gry. Drugiego dnia grupa wyjechała na wycieczkę do „ Wilkowyj” gdzie zobaczyli miejsca w których nagrywane są sceny do serialu „Ranczo”. Choć wycieczka była krótka, to zadowolenie na twarzach dzieci było bardzo widoczne. Po powrocie wszyscy poszli na obiad po który mogli odpoczywać w dowolny sposób. Trzeci dzień należał do uczestników biwaku by mogli się pożegnać ze sobą i wymienić adresami aby utrzymać nowe znajomości. Po południu dzieci opuściły siedzibę ośrodka i wróciły do swoich domów.

powrót do aktualności