Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20120218122902 warsztaty plast compr

Akademia Talentów

Akademia Talentów w GOK-u w Chodowie

 

Akademia Talentów to propozycja warsztatów plastycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie. Zajęcia mają na celu pobudzać kreatywność, rozwijać wyobraźnię i wrażliwość estetyczną.

W Akademii będzie można odbyć fascynujące wyprawy w głąb sztuki, poznać  tajniki różnych technik artystycznych, a przede wszystkim odkryć i rozwinąć indywidualne zdolności twórcze. Uczestnicy będą mieli okazję wyrażać siebie, swoje emocje i przeżycia poprzez sztukę, czując przy tym  radość  tworzenia.

W programie przewidziano zajęcia z zakresu malarstwa, rysunku, grafiki i rzeźby,  wzbogacone ćwiczeniami z dziedziny architektury wnętrz i krajobrazu.

Warsztaty pozwolą zrozumieć, że pielęgnowanie twórczych zdolności otwiera oczy na różnorodność  świata, wzbogaca świadomość, rodzi wartości przydatne w każdym zawodzie a przede wszystkim przyczynia się do ogólnego rozwoju osobowości.

Zajęcia prowadzi mgr sztuki Aleksandra Rykała – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w każdy czwartek w godz. 16.15 – 18.15 do GOK-u w  Chodowie, ul. Sokołowska 75. Zapisy pod tel. 660 897 233.

Miesięczna odpłatność: 25 zł.

powrót do aktualności