Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności

4 międzywojewódzki Przegląd Kapel Weselnych- fotogaleria

22 listopada, w niedziela o g.16, w GOK w Chodowie, odbył się 4 Międzywojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Weselnych. 
Do przeglądu zgłosiły się zespoły rodzinne, grupy śpiewacze, kapele ludowe i zespoły wykonujące muzykę biesiadną. Każdy z nich prezentował  piosenki i przyśpiewki o łącznym czasie do 20 minut. Frekwencja dopisała, a impreza trwała przeszło 5 godzin. 
O zwycięstwie w przeglądzie  zadecydowała  publiczność w drodze głosowania. W tym roku zwyciężył zespół Szwagry z Siemiatycz. Spośród głosujących widzów  została rozlosowana  nagroda – gitara elektryczna ufundowana przez sponsora imprezy – Centrum Muzyczne MIDI, które przygotowało również prezentację keyboardów i syntezatorów firmy YAMAHA.

 

 

powrót do aktualności