Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20150411110107 pwi 13

184 rocznica Bitwy pod Iganiami

10 kwietnia  pod pomnikiem w Nowych Iganiach odbyły się uroczystości upamiętniające 184 rocznicę Bitwy pod Iganiami. W obchodach wzięły udział delegacje z  gminnych zespołów oświatowych, kombatantów i związków wojskowych, radni gminni wraz z p. Henrykiem Brodowskim – Wójtem Gminy Siedlce na czele, p. Dariusz Stopa – Starosta Powiatu Siedleckiego, Poseł Stanisława Prządka, Zarząd PTTK, Harcerzy, Muzeum Regionalnego w Siedlcach, zastępów OSP Gminy Siedlce. W trakcie uroczystości złożono kwiaty i zapalono znicze pod pomnikiem. W części artystycznej wystąpiła młodzież z Zespołu Oświatowego w Iganiach oraz  grupa śpiewacza Białki z mini recitalem pieśni patriotycznych.

powrót do aktualności