Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20130412040834 181 rocznica BItwy pod Iganiami 7

182 rocznica Bitwy pod Iganiami

10 kwietnia  pod pomnikiem w Nowych Iganiach odbyły się uroczystości upamiętniające 182 rocznicę Bitwy pod Iganiami. W obchodach wzięły udział delegacje z  gminnych zespołów oświatowych, kombatantów i związków wojskowych, radni gminni wraz   z p. Mirosławem Bieńkiem – Wójtem Gminy Siedlce na czele, Prezydent Miasta Siedlce p. Wojciech Kudelski, Starosta Powiatowy p. Zygmunt Wielogórski, Vice Marszałek Sejmiku Mazowieckiego p. Ewa Janina Orzełowska, Zarząd PTTK, Harcerzy, Muzeum Regionalnego w Siedlcach. W trakcie uroczystości złożono kwiaty i zapalono znicze pod pomnikiem. Po części oficjalnej zgromadzeni udali się na część artystyczną, która odbyła się w pobliskim Zespole Oświatowym w Nowych Iganiach.

powrót do aktualności